Stává se vám, že na křižovatkách váháte a nevíte, komu dát přednost? Chcete každou křižovatkou projet bezpečně a sebejistě?

Už nechcete v situacích, kdy na křižovatce náhle nejdou semafory, zmatkovat?

Pak je tento eBook Jak být konečně sebejistou řidičkou na křižovatce pro vás tou pravou záchranou. 🙂

Vytvořila jsem pro vás jedinečný eBook Jak být konečně sebejistou řidičkou na křižovatce, díky kterému budete křižovatkami proplouvat suverénně a bez jakéhokoliv zaváhání.

DOBRÁ ZPRÁVA JE, ŽE TEĎ UŽ VÁS ŽÁDNÁ KŘIŽOVATKA NEROZHODÍ. 😉

Už se nemusíte obávat toho, že si na křižovatkách nebudete jisté a že kvůli nim budete mít strach vyjet do většího města nebo tam, kde není dopravní značení.

Už nebudete mít při projíždění křižovatek nejistou nohu na plynu a hlavu plnou zmatků. Teoretickým procvičováním dopravních situací a následně řízením se této nejistoty a strachu zbavíte jednou provždy.

 

 

Přijíždíte ke křižovatce, kde nejdou semafory a vy začínáte zmatkovat.  Najednou se musíte řídit jinými pravidly a pro vás je to tak nepříjemné a stresující. Musíte jednat rychle a hlavně správně.

"I já jsem si myslela, že se nikdy těchto pochybností nezbavím. Dokázala jsem to a ráda pomůžu i vám!" 😉

Co v tomto eBooku najdete a co vás čeká?

  • Najdete v něm přehled silničních pravidel, bez kterých se na křižovatkách prostě neobejdete.
  • Můžete je ihned aplikovat přímo na uvedené tipy dopravních situací.
  • Odpovíte pouze na jedinou otázku: "V jakém pořadí opustí účastníci silničního provozu křižovatku?"
  • Správné odpovědi se ihned dozvíte a zjistíte, jak jste na tom.
  • Díky těmto dopravním situacím se můžete neustále zlepšovat a získáte větší jistotu. 😉
  • K tomuto eBooku navíc obdržíte BONUS ve formě interaktivní tabulky v excelu, se kterou bude vyplňování odpovědí na jedinou otázku "V jakém pořadí opustí účastníci silničního provozu křižovatku?" hračka. 😉
  • A ještě další BONUS ve formě mini eBooku Pokyny policisty při řízení provozu na pozemních komunikacích, a to už vás 100% na křižovatce nic nepřekvapí. 😉

Díky tomuto eBooku ušetříte hodiny času, které byste jinak strávily nad hledáním různých dopravních situací v knihách, příručkách, online kurzech a také peníze, které byste za to utratily.

Pouze v tomto eBooku najdete velké množství dopravních situací pohromadě, a to v počtu 85. 😉

Procvičováním těchto dopravních situací získáte větší jistotu při jejich projíždění a HLAVNĚ budete vědět, že projíždíte BEZPEČNĚ.

Aby se vám křižovatky dostaly více pod kůži, obdržíte k tomuto eBooku navíc BONUS ve formě interaktivní tabulky v excelu, se kterým bude vyplňování odpovědí hračka.

Určitě vás bude zajímat cena, která je víc než lákavá.

 

Cena tohoto eBooku včetně uvedených BONUSŮ je 390 Kč včetně DPH

Pokud jste se rozhodly, že tento eBook prostě musíte mít, klikněte na toto tlačítko

Jedině tady na vás čeká přesně 101 stran informací, rad a obrázků dopravních situací, které jsem pro vás s nadšením připravila. 😉

Ještě váháte a zajímá vás, jak to vypadá uvnitř?